Skip to main content
Kontakt
  • English English
    • Eesti Eesti
  • English English
    • Eesti Eesti

Põhinavigatsioon

  • Pages
    • Stuudium 🔑
    • HTG Moodle
    • Messente M-KLJ 🔑
    • Veebiraamatukogu
    • Koolileht Miilang
    • Stardileht
    • TÜ testid
    • Ilm
      • Ilmaradar
      • Foreca
      • Füüsikahoone Meteo
      • Weather in Tartu
    • Veebi haldus 🔑
  • Schoolwork
    • Info
      • Academic Schoolyear Distribution
      • HTG info
      • Timetable
      • Elective Courses
      • Recreational activities
      • Projects
      • Graduation
      • Õnnetund
      • Academic Council Times
      • Tugisüsteemid
    • Dokumendid
      • House Rules
      • Assessment Guide
      • Curriculum
      • Documents
  • People
    • Student
      • Students Classes
      • Student Council
      • Student info
      • Õpilasreeglid
      • Olympiad Results
    • Personal
      • Teachers
      • Class Teachers
      • Management
      • Employee recognition
      • Free Positions
    • For Parents
      • Õppeaasta
      • Meetings
      • Toitlustus
      • Tugisüsteemid
      • Stuudiumi abi
    • Alumni
      • Flights
      • Alumni Association
      • Events for Alumni
      • Graduated with a medal
  • Admissions
    • Reception Information
    • School Intro
    • 11. and 12. classes
  • Our School
    • Tutvustus
      • Schoolhouse
      • School History
      • Traditions
      • Trustees
      • School Intro
      • Construction history
  • Contact
    • Contact
    • Services
    • Info
    • Stuudium
Kuvatakse Tavatoidu toiteväärtusi.
Näita hoopis XL-menüü menüüd.

Päeva teine või kolmas rida tavatoidul näitab taimetoidu valikut!

Selle nädala menüüd ei leitud! Näitan järgmise nädala menüüd.
Kuupäev: E 02.11.2026
Nimetus Kogus
g
Energia
kcal
Valgud
g
Rasvad
g
Süsiv.
g
Allerg.
Kalkuni ahjupraad sinepiga507813,942,200,3410
Herne- ja aedviljahautis(mahe porgand)1501055,291,1719,85
Piimakaste tilliga1001301,9810,636,801,2
Aurutatud lillkapsas60141,060,133,04
Keedetud täistera riis/keedetud riis(mahe)60731,420,6215,06
Keedetud tatar60712,500,7213,92
Segusalat(kapsas ja tomat), aurutatud mais, spinat120461,970,498,77
Kastmevalik salatitele10560,136,100,2010,2
Seemnesegu15854,016,931,8611
Vesi900000
Maitsevesi(sidruni)9020,060,080,44
Soe piparmündi - marjajook9070,150,051,84
Piim (mahe), keefir( 2.5%)90604,922,843,852
Leivatoodete valik sh rukkileib (5 sorti)601545,642,0124,471,2,3
Pirn70300,280,287,42
Kõrvits100200,800,104,80
ESMASPÄEV KOKKU:82638,8633,1892,81
Kuupäev: T 03.11.2026
Nimetus Kogus
g
Energia
kcal
Valgud
g
Rasvad
g
Süsiv.
g
Allerg.
Kanahakklihast pikkpoiss501188,516,995,381,3
Riisikotlet aedviljadega (mahe porgand)50643,632,027,841,2,3
Bechamell kaste (valge kaste)1002082,9418,128,301,2
Keedetud odrakruup60681,740,4214,871
Keedetud täistera pasta/keedetud pasta (mahe)60862,810,6616,381
Keedetud rohelised läätsed(mahe)60956,500,4514,13
Segusalat(Punane kapsas ja paprika) salatilehed, hapukapsas120251,400,664,66
Kastmevalik salatitele5280,063,050,1010,2
Seemnesegu5281,342,310,6211
Vesi900000
Maitsevesi(apelsini)9020,060,080,44
Kummeli tee900000
Piim (mahe), keefir (2.5 %)90604,922,843,852
Leivatoodete valik sh rukkileib (5 sorti)30772,821,0012,231,2,3
Apelsin70300,770,077,14
Porgand (mahe)100320,600,205,60
TEISIPÄEV KOKKU:84837,2934,9291,93
Kuupäev: K 04.11.2026
Nimetus Kogus
g
Energia
kcal
Valgud
g
Rasvad
g
Süsiv.
g
Allerg.
Külasupp sealihaga(mahe porgand,kaalikas)30017313,364,6920,221
Hernesupp lihata(mahe porgand)30027713,381,2256,301
Kakao - jogurtidessert banaaniga1602504,2413,0128,332
Marja toormoos2070,180,031,25
Seemne-pähklisegu251446,7611,862,9211,6
Vesi900000
Maitsevesi (jõhvikatega)9020,060,080,44
Hibiskuse tee900000
Piim (mahe), keefir (2.5%)90604,922,843,852
Leivatoodete valik sh rukkileib (5 sorti)701806,582,3428,551,2,3
Mandariin70210,490,074,97
Värske kurk100100,7001,40
KOLMAPÄEV KOKKU:81740,3533,4288,22
Kuupäev: N 05.11.2026
Nimetus Kogus
g
Energia
kcal
Valgud
g
Rasvad
g
Süsiv.
g
Allerg.
Ahjus küpsetatud punase kala filee6015716,4210,150,064
Porgandi-kikerherne kotlet (mahe porgand)50834,420,8612,081
Koorekaste peterselliga1001291,9710,636,381,2
Ahjukõrvitsakuubikud60210,720,394,32
Keedetud pärl kuskuss60893,070,7817,501
Keedetud kartulid (mahe)60621,600,0814,20
Segusalat(Hiinakapsas ja porgand(mahe)) rohelised oad,rukola120311,860,335,26
Kastmevalik salatitele5280,063,050,1010,2
Kodujuust R4-5%10101,500,400,21
Seemnesegu5281,342,310,6211
Vesi900000
Maitsevesi (sidruni)9020,060,080,44
Ingveritee sidruniga9020,050,020,38
Piim (mahe), keefir (2.5 %)90604,922,843,852
Leivatoodete valik sh rukkileib (5 sorti)601545,642,0124,471,2,3
Õun70280,140,256,93
Valge redis100161,000,103,50
NELJAPÄEV KOKKU:87634,2531,40110,28
Kuupäev: R 06.11.2026
Nimetus Kogus
g
Energia
kcal
Valgud
g
Rasvad
g
Süsiv.
g
Allerg.
Tomatine frikadellisupp (mahe porgand)30016913,044,2520,051,3
Kõrvitsa-läätsepüreesupp (mahe porgand,pun.läätsed)3001949,746,6824,002
Röstitud sepikukuubikud20824,101,3012,281
Hapukoor, R 20 %20410,564,000,722
Riisipuding1101832,5810,0220,672
Marjasupp50100,150,012,00
Seemne-pähklisegu15864,067,111,7511,6
Vesi900000
Maitsevesi (kurgiga)9020,060,080,44
Mahlajook (mahe mustsõstra mahlajook)90220,010,015,17
Piim(mahe) keefir(2.5%)90604,922,843,852
Leivatoodete valik sh rukkileib (5 sorti)802057,532,6732,621,2,3
Banaan(mahe)70730,840,2117,01
Nuikapsas100240,500,206,00
REEDE KOKKU:85834,4736,8593,70

Allergeenide loetelu PDF

Lihavabast toidust saadavat energiat ja toitaineid ei arvutata päeva kaloraaži hulka. Leivatoodete valikus on igapäevaselt 1 valikuna rukkileib ning 1 valikuna sepik. Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi teenindajalt või e-posti aadressilt: tootearendus@balticrest.com


Näita kõiki sisestatud päevi

 KAlender Kalender  

vaata kalendrit | arhiiv
Home

Kontaktandmed

  • Munga 12, 51007 Tartu

  • +372 7461715
  • kantselei@htg.tartu.ee