Liigu edasi põhisisu juurde
Kontakt
  • Eesti Eesti
    • English English
  • Eesti Eesti
    • English English

Põhinavigatsioon

  • Lingid
    • Stuudium 🔑
    • HTG Moodle
    • Messente M-KLJ 🔑
    • Veebiraamatukogu
    • Koolileht Miilang
    • Stardileht
    • TÜ testid
    • Ilm
      • Ilmaradar
      • Foreca
      • Füüsikahoone Meteo
      • Ilm Tartus
    • Veebi haldus 🔑
  • Koolielu
    • Info
      • Õppeaasta jaotus
      • Infolehed
      • Tunniplaan
      • Valikained
      • Huvitegevus
      • Projektid
      • Kooli lõpetamine
      • Õnnetund
      • Õppenõukogu ajad
      • Tugisüsteemid
    • Dokumendid
      • Kodukord
      • Hindamisjuhend
      • Õppekava
      • Dokumendid
  • Meie
    • Õpilased
      • Klassid
      • Õpilaskogu
      • Info õpilasele
      • Õpilasreeglid
      • Olümpiaadide tulemused
    • Töötajad
      • Õpetajad
      • Klassijuhatajad
      • Juhtkond ja tugi
      • Töötajate tunnustamised
      • Vabad töökohad
    • Lapsevanemale
      • Õppeaasta
      • Koosolekud
      • Toitlustus
      • Tugisüsteemid
      • Stuudiumi abi
    • Vilistlased
      • Lennud
      • Vilistlaskogu
      • Üritused vilistlastele
      • Medaliga lõpetanud
  • Sisseastujale
    • Vastuvõtuinfo
    • Kooli tutvustus
    • 11. ja 12. klassid
  • Kool
    • Tutvustus
      • Koolimaja
      • Kooli ajalugu
      • Traditsioonid
      • Hoolekogu
      • Kooli tutvustus
      • Koolimaja ehituslugu
  • Kontakt
    • Kontakt
    • Teenused
    • Info
    • Stuudium
Kuvatakse Tavatoidu toiteväärtusi.
Näita hoopis XL-menüü menüüd.

Päeva teine või kolmas rida tavatoidul näitab taimetoidu valikut!

E 19.10.2026
Kuupäev: E 19.10.2026
Nimetus Kogus
g
Energia
kcal
Valgud
g
Rasvad
g
Süsiv.
g
Allerg.
Haklihakaste (mahe porgand)1501268,527,646,061,2
Köögivilja-kikerherne vokiroog(mahe porgand)150612,831,248,78
Aurutatud brokoli60202,020,223,53
Keedetud täistera riis/keedetud riis(mahe)60731,420,6215,06
Keedetud tatar60712,500,7213,92
Segusalat(jääkapsas ja tomat) aurutatud mais, spinat120461,970,498,77
Kastmevalik salatitele251410,3115,250,5110,2
Seemnesegu4231,071,850,5011
Vesi900000
Maitsevesi (jõhvikatega)9020,060,080,44
Ingveritee sidruniga9020,050,020,38
Pimatooted(mahe piim,keefir 2.5 %)90604,922,843,852
Leivatoodete valik sh rukkileib (5 sorti)1002569,413,3440,781,2,3
Pirn70300,280,287,42
Kõrvits100200,800,104,80
ESMASPÄEV KOKKU:87033,3333,45106,02
T 20.10.2026
Kuupäev: T 20.10.2026
Nimetus Kogus
g
Energia
kcal
Valgud
g
Rasvad
g
Süsiv.
g
Allerg.
Pikkpoiss juustuga501478,0510,964,321,2,3
Hirsi - porgandikotlet(mahe porgand,pun.läätsed)50492,130,907,871,2,3
Valge kaste maitserohelisega1001141,699,605,301,2
Röstitud punane peet ürtidega(mahe peet)60341,150,446,26
Keedetud täistera pasta/keedetud pasta(mahe)60862,810,6616,381
Keedetud rohelised läätsed(mahe)60956,500,4514,13
Segusalat(hiinakapsas ja porgand(mahe)) rohelised oad, rukola120311,860,335,26
Kastmevalik salatitele3170,041,830,0610,2
Seemnesegu4231,071,850,5011
Vesi900000
Maitsevesi(sidruni)9020,060,080,44
Mahlajook(mahe õuna mahlajook)90220,010,015,17
Pimatooted(mahe piim,keefir 2.5 %)90604,922,843,852
Leivatoodete valik sh rukkileib (5 sorti)601545,642,0124,471,2,3
Apelsin70280,140,256,93
Valge redis100161,000,103,50
TEISIPÄEV KOKKU:82834,9431,4196,57
K 21.10.2026
Kuupäev: K 21.10.2026
Nimetus Kogus
g
Energia
kcal
Valgud
g
Rasvad
g
Süsiv.
g
Allerg.
Kanasupp spinatiga (mahe porgand)30014215,2313,2726,04
Minestroone supp (lihata)(mahe porgand)3001525,960,7530,591,9
Banaani-kakao chia puding1401845,946,6726,682
Kirsi toormoos20120,170,032,91
Seemne-pähklisegu201155,419,482,3411,6
Vesi900000
Maitsevesi(apelsini)9020,060,080,44
Kummeli tee900000
Pimatooted(mahe piim,keefir 2.5 %)90604,922,843,852
Leivatoodete valik sh rukkileib (5 sorti)1002569,413,3440,781,2,3
Värske melon70190,420,074,34
Värske kurk100100,7001,40
KOLMAPÄEV KOKKU:80042,2635,78108,78
N 22.10.2026
Kuupäev: N 22.10.2026
Nimetus Kogus
g
Energia
kcal
Valgud
g
Rasvad
g
Süsiv.
g
Allerg.
Tomatine kalkuni ahjupraad507613,881,950,45
Köögiviljakotlet(mahe porgand,kaalikas,kartul)50391,340,647,281,3
Piimakaste100472,001,845,761,2
Küpsetatud kaalikapulgad(mahe kaalikas)60240,690,515,04
Ahjukartulid ürtidega(mahe)60651,600,3814,20
Keedetud pärl kuskuss60893,070,7817,501
Segusalat( kapsas ja paprika), salatilehed, värske kurk120251,400,664,66
Kastmevalik salatitele251410,3115,250,5110,2
Seemnesegu4231,071,850,5011
Vesi900000
Maitsevesi(kurgiga)9020,060,080,44
Soe piparmündi - marjajook9070,150,051,84
Pimatooted(mahe piim,keefir 2.5 %)90604,922,843,852
Leivatoodete valik sh rukkileib (5 sorti)1002569,413,3440,781,2,3
Õun70300,770,077,14
Porgand(mahe)100320,600,205,60
NELJAPÄEV KOKKU:87739,9329,80108,27
R 23.10.2026
Kuupäev: R 23.10.2026
Nimetus Kogus
g
Energia
kcal
Valgud
g
Rasvad
g
Süsiv.
g
Allerg.
Koorene kalasupp(mahe porgand)30020315,5910,1512,142,4
Läätse-juurviljapüreesupp(mahe porgand,p.läätsed,kaalikas)30028617,157,1538,462
Röstitud sepikukuubikud20824,101,3012,281
Kohupiimavorm10015111,773,3318,101,2,3
Maasikakissell50110,100,012,60
Seemne-pähklisegu15864,067,111,7511,6
Vesi900000
Maitsevesi(jõhvikatega)9020,060,080,44
Hibiskuse tee900000
Pimatooted(mahe piim,keefir 2.5 %)90604,922,843,852
Leivatoodete valik sh rukkileib (5 sorti)601545,642,0124,471,2,3
Kalamääre30504,943,190,332,4
Banaan(mahe)70730,840,2117,01
Nuikapsas100240,500,206,00
REEDE KOKKU:87739,9329,80108,27
NÄDALA KESKMINE KOKKU:83839,7831,91101,27

Allergeenide loetelu PDF

Lihavabast toidust saadavat energiat ja toitaineid ei arvutata päeva kaloraaži hulka. Leivatoodete valikus on igapäevaselt 1 valikuna rukkileib ning 1 valikuna sepik. Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi teenindajalt või e-posti aadressilt: tootearendus@balticrest.com


Näita kõiki sisestatud päevi

 KAlender Kalender  

vaata kalendrit | arhiiv
Home

Kontaktandmed

  • Munga 12, 51007 Tartu

  • +372 7461715
  • kantselei@htg.tartu.ee